Parfémy Essens

e-shop essens-cesko.cz

Rádi bychom Vám představili náš nový e-shop.

Tento e-shop s výrobky z úplně jiného soudku než jsou nářadí a nástroje, kterými se naše firma dlouhodobě zabývá.

Rozhodli jsme se pro zařazení tohoto sortimentu neboť parfémy a kosmetikou se dlouhodobě zabýváme mimo naší společnost. Spolumajitelka naší společnosti je kvalifikovaná kosmetička.

ESSENS, byla založena v České republice na podzim roku 2011 na základě spolupráce předních odborníků v oblasti vývoje a výroby kosmetiky a potravinových doplňků.

Nejprve si ESSENS získala respekt uvedením řady exkluzivních parfémů nejvyšší možné kvality. Mezinárodní tým pečlivě vybíral ty nejvhodnější vonné kompozice od jednoho z předních světových dodavatelů parfémových esencí. Společnost také zařadila do sortimentu velmi kvalitní výrobky pro líčení a úpravu nehtů.

Následovaly produkty z oblasti doplňků stravy, díky kterým začali naši budoucnost významně ovlivňovat noví partneři se zázemím předních evropských lídrů mezi farmaceutickými firmami. Právě proto stále přichází s unikátními novinkami v našem sortimentu, které přinášejí užitek milionům spokojených zákazníků.

Značku Essens jsme si vybrali neboť s ní máme dlouhodobé výborné zkušenosti a tak věříme, že i Vy oceníte její kvality a budete maximálně spokojeni s našim novým e-shopem.